Acasă Actualitate LA MULȚI ANI, DOMNULE TRANDAFIR! Actualitate LA MULȚI ANI, DOMNULE TRANDAFIR! De către PTV Oltenia - 5 iunie 2019 0 1014 Facebook Twitter Google+ Pinterest WhatsApp 5 iunie este ziua in care le mulțumim lor, invățătorilor care ne-au aratat literele și cifrele. Astăzi a fost vorba despre ei, doamnele și domnii “Trandafir”. Ei care au urmărit evolutia noastră in primii ani de școală. ARTICOLE SIMILAREDE LA ACELAȘI AUTOR Actualitate Luptătorii de la Acțiuni Speciale au intervenit pentru imobilizarea unui bărbat din Priseaca Actualitate Accident rutier soldat cu decesul unei femei Actualitate Să privim apa altfel LĂSAȚI UN MESAJ Renunțați la răspuns Please enter your comment! Please enter your name here You have entered an incorrect email address! Please enter your email address here Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. OAMENI ȘI LOCURI