Acasă Actualitate BILANȚUL IPJ DUPĂ MINIVACANȚĂ Actualitate BILANȚUL IPJ DUPĂ MINIVACANȚĂ De către PTV Oltenia - 19 august 2019 0 900 Facebook Twitter Google+ Pinterest WhatsApp 70 de șoferi olteni, prinși băuți la volan, au rămas fără permis de conducere. Alții au exagerat cu petrecerea de Sf. Mărie și acum sunt buni de plată. Acesta este bilanțul IPJ Olt după patru zile de petrecere. ARTICOLE SIMILAREDE LA ACELAȘI AUTOR Actualitate Luptătorii de la Acțiuni Speciale au intervenit pentru imobilizarea unui bărbat din Priseaca Actualitate Accident rutier soldat cu decesul unei femei Actualitate Să privim apa altfel LĂSAȚI UN MESAJ Renunțați la răspuns Please enter your comment! Please enter your name here You have entered an incorrect email address! Please enter your email address here Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. OAMENI ȘI LOCURI