Acasă Administrație „ELEV DE NOTA 10”, LA CARACAL Administrație „ELEV DE NOTA 10”, LA CARACAL De către PTV Oltenia - 23 mai 2019 0 1060 Facebook Twitter Google+ Pinterest WhatsApp La Caracal va fi implementat un proiect ce implică incluziunea romilor. ‘Elev de nota 10’, este un proiect ce va fi finanțat cu bani europeni și va fi implementat in parteneriat cu două localități din Dolj și Vâlcea. ARTICOLE SIMILAREDE LA ACELAȘI AUTOR Administrație Caracal: Începe construcția a 66 de apartamente nZEB Administrație Două primării din Olt au primit bani pentru investiții, de la MDLPA Administrație Lucrările prevăzute în 38 de proiecte au fost decontate prin ‘Anghel Saligny’ LĂSAȚI UN MESAJ Renunțați la răspuns Please enter your comment! Please enter your name here You have entered an incorrect email address! Please enter your email address here Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. OAMENI ȘI LOCURI